UAB „Bene Trucks Lietuva“, DBK grupės narė, gavo aukštai vertinamo belgų cisternų – puspriekabių gamintojo prekės ženklo L.A.G. atstovavimo teisę.

Cisternos su savo istorija

L.A.G. – tai aukštos kokybės belgų cisternų, siloso cisternų ir specializuotos įrangos prekės ženklas. 1943 m. Belgijoje gamyklą įkūrė broliai Lambertas ir Arnoldas Geusens – iš čia kilo ir markės pavadinimas. 1946 m. pagaminta pirmoji šios markės puspriekabė, o po 3 metų – pagrindinis produktas, pirmoji aliuminio cisterna skystam kurui transportuoti.
Gamintojas turi platų produktų spektrą, bet pagrindinį asortimentą sudaro kuro cisternos, cheminių medžiagų cisternos bei siloso cisternos. Taip pat, įmonė siūlo specializuotas bei konteinerines puspriekabes. Bendrovės biuras ir gamykla įsikūrę Belgijoje, Bree miestelyje. Šiuo metu ten dirba 450 žmonių. Kaip ir dera aukštos klasės prekės ženklui, L.A.G. produktai išsiskiria savo kokybe ir patikimumu, ką ypač vertina reiklūs klientai, kurie teikia paslaugas, naudodami specializuotą įrangą visame pasaulyje.

Bendrovė UAB „Bene Trucks Lietuva“ prie jau atstovaujamų Vokietijos puspriekabių gamintojo „Kögel Trailer GmbH & Co. KG“ ir cisternų gamintojo L.A.G. prekinių ženklų savo klientams siūlo taip pat KÖGEL markės tentinių puspriekabių nuomos paslaugą ir iš savo sandėlio Vilniuje didelį geriausiomis kainomis originalių atsarginių dalių KÖGEL puspriekabėms ir DAF vilkikams pasirinkimą.